Szarpanie podczas dodawania gazu! co może być przyczyną?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • abbmf
    Classic
    • 2010
    • 4

    Szarpanie podczas dodawania gazu! co może być przyczyną?

    morfeusz1971, powiedz mi dlczego uważasz że tomaszek wybiera pod siebie jak ta knajpa nie była jego propozycją tylko ktoś inny ją zaproponował. Czepiasz sie kilometrów a ja jako osoba dzięki między innymi której sie tak regularnie spotykacie. poniżej masz linka do pierwszego tematu o spotach.

    do tego powiem ci że najbliżej miałem do krakowa ale pierwszy spot odbył sie w sosnowcu do którego miałem 200 km do krakowa mam 120 km i to nie autostradą wtedy nawet zakopianka do lubnia nie była dwu pasmowa więc proszę cie abyś nie był egoistą i nie burzył się bo nie tylko ty robisz kilometry na spota inni też robią i jakoś nie piszczą że im nie pasuje :roll: :|
    Andrzej
  • Janusz82
    Classic
    • 2009
    • 11

    #2
    Szarpanie podczas dodawania gazu! co może być przyczyną?

    Witam

    W mojej octavce, rok 97 silnik 1,8 92 kw podczas jechania w korku przykażdym dodaniu oraz odjęciu gazu szarpie autem. W momencie gdy przeżuce bieg i puszczę sprzęgło też zawsze jest szarpnięcie. jak auto się rozgrzeje to na postoju podczas wrzucania wstecznego zgrzyta a na zimno jest ok. czy to oznacza że już mam cienką tarcze i sie klei. Sprzęgło już do wymiany?
    Czy znacie jakiś dobry warsztat gdzie w rozsądnej cenie mogą wymienić.
    Janusz Bus

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Janusz82, jaki przebieg?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • Janusz82
        Classic
        • 2009
        • 11

        #4
        Autko ma przebieg 150 tyś km. Z tego co wiem sprzęgło od nowości, nie było nic wymieniane.
        Janusz Bus

        Komentarz

        Pracuję...